خر عیسی گرش به مکه برند ...

وقتی بر میگرده همون خره هست دیگه

فرقی هم نمیکنه، ماه رمضون و شبهای قدر هم باشه بازم همونه.

حالا مگه خر چشه؟

  
نویسنده : عباس عسکری ساری ; ساعت ۳:۳٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٥/٧/٢٢
تگ ها :

 

از بچگی به ما ميگفتند رمضان ماه از بين بردن کدورت ها و دلخوری هاست. ما ظاهرا همه کارمون خلاف همه هست. به هر حال گذشت آنچه نبايد رخ ميداد.

متاسفم برای خودم 

 آدم وقتی برای اتفاقی که اصلا نیفتاده فحش باران میشود کنترل خودش را سخت است حفظ کند. ولی باید حفظ میکرد مثل همیشه که برای آش های نخورده دهنش سوخته بود.

  
نویسنده : عباس عسکری ساری ; ساعت ۱:۱٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٥/٧/۱٢
تگ ها :

جام زهر

-اما چرا این نامه پس از 18 سال منتشر شده است؟
شاید در نگاه اول بگوییم رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام برای پایان دادن به مناظره مصاحبه ای! خود با فرمانده وقت سپاه اقدام به انتشار این نامه نموده است اما درواقع در شرایط کنونی سیاست کشور و با توجه به فشار کشورهای غربی به ایران، به نظر می رسد انتشار اين نامه نسبت مستقيمي با مسائل جاري كشور داشته باشد.

با حسن در بسیاری موارد موافقم. فقط مسئله بالاتر از احمدی نژاد است. اطرافیان این «مرد تمام فصول» دنبال حقی هستند که در جمع های خصوصی ترشان صریح تر گفته اند. اصلا هم به مردود شدن در انتخابات مجلس و ریاست جمهوری توجه ندارند. همچنان میخواند.... نمیدانم تا کی میتوانم قسم حضرت عباس را باور کنم و فساد را فقط  متوجه اطرافیان بدانم. خیانتی که در انتشار این نامه شد بعید به نظر می آيد فقط برای پاسخ به محسن رضایی باشد. مانور رسانه های جهانی فقط روی یک کلمه است. سلاح اتم

  
نویسنده : عباس عسکری ساری ; ساعت ٢:٥٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٥/٧/٩
تگ ها :

باز هم

هر کی را دیدم گفت مهدی دیشب دنبالت میگشت. دیروز وقتی اس ام اسش را ديدم حتي به ذهنم هم خطور نکرد که ممکن است همچنين اتفاقي افتاده باشد. آخرين جمعه ماه شعبان و در آستانه ماه مبارک.

در ماندگی عجیبی می آورد برای آدم داغ پدر.

مهدي عزيز ما اين روزها داغدار پدر شده. خدايش بيامرزد و غريق رحمتش نمايد.

انگار همين سه روز پيش بود. آخرين جمعه ماه شعباني که يک سياهي دايمي در چشمم گذاشت.

محمد مهدي محمدي در طول اين سالهاي طولاني مثل برادر هر جا نيازش داشتم بود امروز تنها کاری که می توانم بکنم همراهي جنازه پدرش تا آرامگاه ابدی. پدري بود پر صلابت و عاشق آل الله که در همه عمرش به هواداري مردم بيچاره شهره بود. يک بار بيشتر نديده بودمش. اما هميشه تصويرش و تحويل گرفتن گرمش در عين ابهتي که اجازه نزديک شدن نمي داد  در ذهنم مانده. 

خدايش بيامرزاد

**********************پي نوشت براي دوستان ساکن تهران که سوال کردند:

مراسم ختم مرحوم حاج عباس محمدي پدر آقا مهدي انشالله دوشنبه ۱۰ مهر از ساعت ۴.۵ تا افطار در مسجد دانشگاه شريف برگزار خواهد شد.

منتظر همه دوستان خواهيم بود.

  
نویسنده : عباس عسکری ساری ; ساعت ٤:٢٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٥/٧/۱
تگ ها :