فاطمه ای که هل اتی آمده در خصائلش

اولا که امرور زیباترین روز دنیاست امروز. که حضرت حق فرمود: يا احمد لو لاک لما خلقت الافلاک لولا علی لما خلقتک و لولا فاطمه لما خلقتکما. پس بر همه عالم مبارک مخصوصا شما که از کودکي مقيم کويش بوده ايد.

دوما که یادش به خیر چهار سال پیش همچین روزایی.

سوما امیر بیان فرمود : فَإِنَّ اَلْمَرْأَةَ رَيْحَانَةٌ وَ لَيْسَتْ بِقَهْرَمَانَةٍ 

فکر ميکنم زن هايي که سعي ميکنند قهرمانه باشند ترحم انگيزند اما مردايي که ميخواهند ريحانه باشند نفرت انگيز. اين نظر من هست خيلي جدي نگيريد.

اما يک سوال. حضرت، امام مجتبي را از سپردن کارهاي خطير به زن ها نهي ميکند

كارى را كه برون از توان اوست ، به او مسپار ، زيرا زن چون گل ظريف است ، نه پهلوان خشن

 اما خود حضرت خطير ترين کار عالم - دفاع از ولايت - را به ريحانه هستي واگذار کرد؟ چرا؟

 

  
نویسنده : عباس عسکری ساری ; ساعت ۱۱:٤۱ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٦/٤/۱٤
تگ ها :

 

۱- مملکت گیر کرده بین دوتا شیخ، يکي مالیخولیایی و يکي خواب نما شده. یکی هم نیست به این جناب شیخ محترم اصلاحات بگه خوب است متولی انتخابات وزارت فخیمه در سیطره اصلاحات حتی در سطح آبدارچی یعنی وزارت کشور بود وگرنه چه ادعاهای عجیب و غریبی مبنی بر زیر و رو کردن یک ساعته میکردی. البته به نظر من شاخص خوبی برای جریان اصلاحات هستی.

 یا به این یکی شیخ محترم  بگه  که عزیز برادر خواب برای ابراهیم خلیل هم به اين راحتي دلیل نشد، اون که فرمان خدا بود و خواب صدیقین، ابراهیم خلیل به سختی پذیرفت. اینکه ديگر خواب مادر چند سال پیش مرده و قصه هاي صد من يک غاز تو تاکسي هست. چرا خجالت نميکشيد از اين طور حرف زدنتون.  چه نيازي به اين گونه استدلالهاي در پيت هست. چه دلیلی هست که با این سن و سالتون و با اين حالتون  همچنان پشت تریبون قرار بگیرید.

۲- ديشب مناظره خوبي بود بين ستاري و رهبر. روساي سابق و اسبق سازمان برنامه و بودجه. ادامه اش هم امشب هست. هنوز رو سايت ايران سيما نگذاشتند که لينکش را بگذارم. چند تا نکته داشت. اولا حيف که کوتوله بازهاي دولت نگذاشتند افرادي مثل رهبر در دولت بمونند. دوم اينکه صف کشي ها ظاهرا داره جدي ميشه که رهبر و نادران منتقد دولت هم دارند به حمايت از دولت مي پردازند و اين يعني سلامت شخصي اين دو نفر. سوم اينکه چقدر خوبه که دوستان بدون رگ گردن کلفت کردن فقط استدلالشون را بيان کنند که رهبر ديشب فوق العاده اين کار را کرد. به نظر من خوب نشون داد دروغگويي  دوستان را و نبود دغدغه اقتصاد کشور را در آقايان.سعي کنيد امشب ببينيد. از فرافکني هاي امروز ستاري ميشه فهميد که بد جور آچمز شده بود ديشب و اين يعني که امشب شايد نيايد

  
نویسنده : عباس عسکری ساری ; ساعت ۱۱:٠٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٦/٤/۱٠
تگ ها :

 

۱- من به شخصه از دکتر احمدی نژاد به خاطر این انتحاری که مرتکب شدند و عملگرایی شان و چکشي عمل کردنشان يکجا بي ترديد مفيد به حال مملکت شد و تابوي بازي با بنزين را شکست تشکر ميکنم. تشکر بيشتر من زماني خواهد بود که بنزين مازاد به قيمت ليتري ۵۰۰ تومان را هم جرات کنند عرضه کنند، هرچند ماهي حدود چهل هزار تومان هزينه زندگي من را فقط به خاطر تفاوت قيمت بنزين افزايش خواهد داد.

۲- آهاي دوستان فرادست نشسته! عليرغم همه دفاع هايي که ازتان کرده ام بعضي وقت ها بد نيست فکر کنيد که فرق شما با قبلي ها چيست. اگر قرار هست معادلات تشنگي خدمت تان همان معادلات ديگران باشد خوب حداقل خدا و پيغمبر و شهدا و عدالت و ظهور مظلوم را رها کنيد به کار خودتان مشغول باشيد.

۳- وقت وبگردي نداشتن هم چيز خوبيست. حداقل براي من که هيچ چيز جز عقده اي بازي و بي انصافي نميتواند آرامش روانم را به هم بريزد. يکي نيست به من بگويد آخه به تو چه که اينقدر کينه اي برخود کردن يکي نسبت به ديگري تو را به هم ميريزد. خانواده ات چه گناهي کردند که بايد اعصاب و روان به هم ريخته تو را تحمل کنند. به جاي نقد فحش ميدهند که بدهند. يک دفعه مثل ارشميدس لخت ميپرند تو خيابون که يافتيم يافتيم، خوب بدوند. حتما تازه فرصت کرده اند يک چيزايي بخونند يا تازه احساس کرده اند گذشته اشان بهشان خيانت کرده

۴- اميال رسيده حاکي است چند فقره از دوستان گرامي از فرنگ برگشته و به اين بلاد محروصه

وارد شده اند. بايد رفت يک سر بهشان زد اونهم ۶ صبح جمعه تو ميدان سربند!!!!!!!!

  
نویسنده : عباس عسکری ساری ; ساعت ٥:۱٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/٤/٦
تگ ها :