۱- من به شخصه از دکتر احمدی نژاد به خاطر این انتحاری که مرتکب شدند و عملگرایی شان و چکشي عمل کردنشان يکجا بي ترديد مفيد به حال مملکت شد و تابوي بازي با بنزين را شکست تشکر ميکنم. تشکر بيشتر من زماني خواهد بود که بنزين مازاد به قيمت ليتري ۵۰۰ تومان را هم جرات کنند عرضه کنند، هرچند ماهي حدود چهل هزار تومان هزينه زندگي من را فقط به خاطر تفاوت قيمت بنزين افزايش خواهد داد.

۲- آهاي دوستان فرادست نشسته! عليرغم همه دفاع هايي که ازتان کرده ام بعضي وقت ها بد نيست فکر کنيد که فرق شما با قبلي ها چيست. اگر قرار هست معادلات تشنگي خدمت تان همان معادلات ديگران باشد خوب حداقل خدا و پيغمبر و شهدا و عدالت و ظهور مظلوم را رها کنيد به کار خودتان مشغول باشيد.

۳- وقت وبگردي نداشتن هم چيز خوبيست. حداقل براي من که هيچ چيز جز عقده اي بازي و بي انصافي نميتواند آرامش روانم را به هم بريزد. يکي نيست به من بگويد آخه به تو چه که اينقدر کينه اي برخود کردن يکي نسبت به ديگري تو را به هم ميريزد. خانواده ات چه گناهي کردند که بايد اعصاب و روان به هم ريخته تو را تحمل کنند. به جاي نقد فحش ميدهند که بدهند. يک دفعه مثل ارشميدس لخت ميپرند تو خيابون که يافتيم يافتيم، خوب بدوند. حتما تازه فرصت کرده اند يک چيزايي بخونند يا تازه احساس کرده اند گذشته اشان بهشان خيانت کرده

۴- اميال رسيده حاکي است چند فقره از دوستان گرامي از فرنگ برگشته و به اين بلاد محروصه

وارد شده اند. بايد رفت يک سر بهشان زد اونهم ۶ صبح جمعه تو ميدان سربند!!!!!!!!

  
نویسنده : عباس عسکری ساری ; ساعت ٥:۱٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/٤/٦
تگ ها :