۱- مملکت گیر کرده بین دوتا شیخ، يکي مالیخولیایی و يکي خواب نما شده. یکی هم نیست به این جناب شیخ محترم اصلاحات بگه خوب است متولی انتخابات وزارت فخیمه در سیطره اصلاحات حتی در سطح آبدارچی یعنی وزارت کشور بود وگرنه چه ادعاهای عجیب و غریبی مبنی بر زیر و رو کردن یک ساعته میکردی. البته به نظر من شاخص خوبی برای جریان اصلاحات هستی.

 یا به این یکی شیخ محترم  بگه  که عزیز برادر خواب برای ابراهیم خلیل هم به اين راحتي دلیل نشد، اون که فرمان خدا بود و خواب صدیقین، ابراهیم خلیل به سختی پذیرفت. اینکه ديگر خواب مادر چند سال پیش مرده و قصه هاي صد من يک غاز تو تاکسي هست. چرا خجالت نميکشيد از اين طور حرف زدنتون.  چه نيازي به اين گونه استدلالهاي در پيت هست. چه دلیلی هست که با این سن و سالتون و با اين حالتون  همچنان پشت تریبون قرار بگیرید.

۲- ديشب مناظره خوبي بود بين ستاري و رهبر. روساي سابق و اسبق سازمان برنامه و بودجه. ادامه اش هم امشب هست. هنوز رو سايت ايران سيما نگذاشتند که لينکش را بگذارم. چند تا نکته داشت. اولا حيف که کوتوله بازهاي دولت نگذاشتند افرادي مثل رهبر در دولت بمونند. دوم اينکه صف کشي ها ظاهرا داره جدي ميشه که رهبر و نادران منتقد دولت هم دارند به حمايت از دولت مي پردازند و اين يعني سلامت شخصي اين دو نفر. سوم اينکه چقدر خوبه که دوستان بدون رگ گردن کلفت کردن فقط استدلالشون را بيان کنند که رهبر ديشب فوق العاده اين کار را کرد. به نظر من خوب نشون داد دروغگويي  دوستان را و نبود دغدغه اقتصاد کشور را در آقايان.سعي کنيد امشب ببينيد. از فرافکني هاي امروز ستاري ميشه فهميد که بد جور آچمز شده بود ديشب و اين يعني که امشب شايد نيايد

  
نویسنده : عباس عسکری ساری ; ساعت ۱۱:٠٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٦/٤/۱٠
تگ ها :