الحمد لله علی عظیم رزیتی

قصر فردوس به پاداش عمل می بخشند

ما که رندیم و گدا دیر مغان ما را بس

پ.ن.1  الحمدلله بوی محرم داره میاد. ما که نبودیم دوستانی که بودند و زحمت کشیدند و خیمه آقا را بر پا کردند خوش به حالشون. خدا قبول کنه.  مخصوصا بعضی ها که مگر اینکه دست من بهشون نرسه.

2. کمیل بقیع تموم شده بود ما هم اومدیم از اینترنت آقایون سوء استفاده کنیم و پست پیشواز محرم را از مدینه بگذاریم. واقعیت اینه که خیمه آقا یک چیز دیگه است و ما را برای نوکری آفریده اند برا همین از مادرشون اجازه گرفتیم زودتر مرخص بشیم.

3. به سبک کاوه از اینجا به دوستانی که میخواهند برای برنامه های محرم امسال کمک کنند   و ما خودمون یقه شان را نچسبیدیم عرض میکنیم که یکبار یقه شان را دست ما بدهند از این به بعد دیگه ما خودمون پیگیری می کنیم. البته حضرت حمزه فرمودند به قدیمی ها همه زنگ زده اند اما احتیاطا برای کسانی که بهشون زنگ زده نشده عرض میکنیم خودشون تماس بگیرند. دوستانی هم که تا حالا توفیق نداشتند بفرمایند تا شماره حساب بدیم خدمتشون. با رشد سالانه کمک بچه ها علیرغم رشد خیلی بالای مخاطبین محرم هیات، سال گذشته تقریبا کل هزینه محرم مسجد دانشگاه با کمک اساتید و فارغ التحصیلان و کمک های مردمی تامین شد اما امسال با این افزایش چشم گیر هزینه ها احتیاج به کمک جدیتری نسبت به سال گذشته هست برآورد ما ٢ برابر سال گذشته هست پس یا علی.

  
نویسنده : عباس عسکری ساری ; ساعت ۱٢:٥۸ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٧/۱٠/٦
تگ ها :