١. سکوت و موضع وبلاگ ها و سایت های جریان اصلاحات عجیب مثل روزهای وحشیگری آمریکا درعراق و زمان جنگ ٣٣ روزه است. هر وقت لیبرالیسم غربی چهره واقعی نشان میدهد اینها سکوت مرگ باری میگیرند. بعضی که عجیب تر هستند استدلال های معاویه ای میاورند که اگر علی عمار را به صفین نمی آورد کشته نمیشد پس علی مقصر کشته شدن عمار است.  این ها واقعا دچار ضعف تحلیلند یا بیمار. عبید الدنیا. زمان جنگ ٣٣ روزه هم اگر یادتان باشد ایران را متهم میکردند که اگر حزب الله را تجهیز نمیکرد آن اتفاق نمی افتاد. حیف که بعضی از دوستان  آزادگی شان را مجبورند فدای چیزهایی کنند که به آن تعلق ندارند.

٢. موضع مصر برای من به مثابه نسخه تجربه ای شده ای است که احساس میکنم برای ما هم دارند پیگیری میکنند. مصر  و الازهر بیش و پیش از ایران پایگاه آزادی خواهی در کشور های اسلامی بود. دست دادن رئیس الازهر با نمایندگان رژیم صهیونیستی ناخودآگاه من را برد به سالهای نه چندان دور که دوستان تحکیمی ما خسته از راهپیمایی برمیگشتند که شعار محوری آن " آنانکه در خانه شاهانه اند از درد و رنج ملت همه بیگانه اند" بود ‌ و حالا همه شده اند سینه چاکان سرمایه داری و لیبرالیسم . یا سالهای یک مقدار دور تر که چگونه مبارزه با آمریکا را در انحصار خود میدانستند و حالا هم او را مامن و حامی خود میدانند. احساس میکنم دقیقا در کشورهای اسلامی اینگونه مراکز را هدف عملیات نرم افزاری خود قرار داده بودند و موفق به فتح آنها نیز شده اند . حالا این پایگاههای خالی از محتوا شده بهترین پایگاه برای ضد حمله شده. بیانیه تحکیم برای غز۵ جالب است. هرچه هم که دم گربه را در مسایل داخلی بخواهی نادیده بگیری و بگذاری به حساب درگیری های سیاسی دیگر این جور جاها نمی شود شک کرد. خدا را شکر که سکاندار دریا دیده است

٣. غزه دارد تنبیه میشود از طرف اعراب و اسراییل. از طرف اسراییل به خاطر گردن کشی در مقابل ظلمش و از طرف اعراب به خاطر اتهام گسترش تشیع در آن. از دید خیلی از آنها حماس رنگ بوی شیعی گرفته. برچسب ایرانی شدن برای تحریک عصبیت عربی ملت های عربی است تا راحت تر تحمل کنند رنج این ملت مظلوم.  در این وا نفسا چه احمقند هموطنانی که میگویند حماس برای ما میجنگد. با این جماعت هموطن چه کنیم خدا کند از ساده بودنشان باشد این حرف ها.

۴. این هادم ابنیه الشرک و النفاق این قاصم شوکت المعتدین. آقا آجرک الله

  
نویسنده : عباس عسکری ساری ; ساعت ۱:۱٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/۱٠/۱٥
تگ ها :