زیارت اربعین این شکلش قشنگه

به محض اینکه روشن میکنی این تلفن همراه لعنتی را، همینطور پشت سر هم زنگ و اس ام اس میاد.
خبر کوتاه و ناگهانی است. مصطفی را هم زدن.
یک وجه شوق انگیز دارد برای دوستانی که مثل ما نیامدند دنبال زندگی. هنوز کارهایی هست در این مملکت که درباغ را باز کند. ولی خدا وکیلی مواظب خودتون باشید. درسته  که برای شما شوق انگیز است اما برای کشور خیلی هزینه دارد. حساب دل ما را هم بکنید که برایتان تنگ می¬شود. یک لحظه رفتم به دوران کودکی که خبر شهادت¬ها بیش از آنکه غمگینم کند یک حس افتخار و توانمندی در من ایجاد میکرد.
بی شک اینها سند افتخار و توانمندی این ملتند.
وجوه دردناکی هم دارد.
 توان و شوق خدمتی که از دست میرود. اما خدا تضمین کرده که هر نعمتی میگیرد مثل آن یا بهتر از آن را میدهد.  این خونها به اراده ملت ما قدرت و استواری بیشتر میدهد
مروری به دوران نوجوانی و جوانی، حس یک خلا پرنشدنی است که همیشه همراه خانواده خواهد بود. ولی این خلا همیشه ممکن است ایجاد شود چه بهتر که اگر قرار است ایجاد شود این گونه باشد.
اما درد اصلی آنجاست که عده¬ای به ظاهر روشنفکر و به دروغ مدعی سودای وطن داشتن نه که ککشان نمی¬گزد که شاد هم میشوند. عده¬ای ابله با پز داناترین به خار وطن عربده سر میدهند و بر روی شمشیر دشمن طنازی میکنند و گاهی خودشان شمشیر دشمن را به دست میگیرند و پنچه در چهره خادمان ملت می¬اندازند.
راستی چرا برای این بی غیرت¬ها دخترک .... مهمتر از علی¬محمدی و شهریاری و تهرانی مقدم و مصطفای عزیز ما می¬شود و همچنان مدعی سودای وطن دارند؟ راستی چرا اینجور مواقع حفقان مرگ میگیرند
مصطفی خوش به حال تو.
شیخ مصطفی پیامک داده که
"زیارت اربعین این شکلش قشنگه، تیکه تیکه .... جانم به مصطفی "

 

بعداز زیارت پدر:
در یکی از مطالب پارسال نوشتم انقلابی که به نفس های پاک چنین پدرانی متکی است وضعش مطمئن است.

پدری که هنوز اجازه نداده اند جنازه پسر را ببیند در بین دوستانی که همه گریانند دائم شکر خدا میکند که دعاهایش درباره پسر مستجاب شده و پسر عاقبت به خیرشده و فدای علی اکبر حسین میداندش. و محکم میگوید چقدر احمقند که فکر میکنند با این کارها پیشرفت ما متوقف خواهد شد. 

  
نویسنده : عباس عسکری ساری ; ساعت ۱۱:٠٦ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/۱٠/٢۱
تگ ها :