محض تفریح در این شلوغی

" اعیاد شعبانیه را خدمت شما شنوندگان محترم تبریک میگویم. واقعا خدا چطور میتونست اینهمه لطف را تقدیم محضرتون کنه.تولد چهار ولی در یک ماه.

امام حسین، امام.. حضرت ابوالفضل، امام سجاد و امام زمان.

.... ببینید در محرم یک روز قبل از عاشورا شهادت حضرت ابولفضل هست یعنی حضرت ابولفضل میخواد بگه آقا من پیش مرگ شما هستم. در شعبان هم یک روز بعد از میلاد امام حسین به دنیا اومده یعنی آقا جان من پایین تر  از شما هستم  و مطیع شما. بین این دو میلاد هم میلاد امام سجاد هست یعنی.... "

ساعت ده و نیم صبح امروز تو ماشین نشسته بودم رادیو روی موج رادیو قران بود. باور کنید این های با تقریب زیادی بیانات مجری رادیو قرآن هست تلاش کردم عین جملات را بیاورم. یک رادیوی تخصصی. پشت فرمون ماشین دنبال دیوار میگشتم که سرم را بکوبم توش. به اینکه مجریان محترم به خودشان اجازه میدهند هر جفنگی را به اسم برداشت خودشان از مفاهیم دینی بگویند کاری ندارم. این بیماری ظاهرا فراگیر شده و فکر دیگه ای باید برایش کرد و از جایی غیر از مجریان محترم شروع شده. اما اینکه مجری یک رادیو تخصصی حداقل اطلاعات عمومی مربوط به حوزه خودش را نداشته باشد خیلی عجیب است.

اینجاست که باید تایید کنی مجری باید خوشگل، خوش صدا و بی شعور باشد

/ 13 نظر / 24 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علی عبداللهی ازگمی

ببین عباس جان. این صدا و سیما پرت و پلا زیاد میگه.دوران انتخابات هم هی داشت پرت و پلا میگفت و ما هی میگفتیم اینها پرت و پلا است و شما ها باور نمی کردید و باعث شدید بخاطر همین پرت و پلا ها این همه بلا بر سر ما بیاید. کم کم به این نتیجه خواهید رسید که گوش کردن قرآنش هم از این صدا و سیما مورد دارد.چون بطور سیستماتیک و از کانال صدا و سیما در حال خفه کردن من و شما هستند. خیلی مواظب باش که به رادیو و تلویزیون گوش نکنی[عینک][خداحافظ]

محمد

khobe to in shologhi be tafrihet ham minevisi

عباس, حامد قدوسی نوشته فرامرز حجازی رفت. جدی؟

علی عبداللهی ازگمی

ببین من خودم یه دیش ماهواره برات میخرم بزار بالای خونه ات و بچرخونش سمت اسرائیل و آمریکا. ببین اونها اینقد دارند دروغ و ومزخرف تحویل بیننده ها و شنونده هاشون نمی دن که صدا و سیما میده.[خداحافظ] بازم میگم خیلی مواظب باش که به رادیو و تلویزیون گوش نکنی [عینک][خداحافظ]

علی عبداللهی ازگمی

اگر فرامرز حجازی رفته خدا رحمتش کنه. متاسف شدم.یاد آن شعر معروف دانشگاهی اش افتادم در نشریه نقطه سر خط. دیری نمیگذرد آنانی که می شناسیمشان یکی یکی میروند و فرامرز چقدر زود رفته است؟!

نیلوفر

سلام . اما من احساس میکنم به شعور نویسنده برنامه اش هم باید شک کرد . چون بیشتر متنا رو نویسنده است که میده و مجری هم مثل طوطی میخونه .

امیر رنگین

تا اونجایی که یادمه یه کامنت گذاشته بودم.در باب کشته های اخیر و رابطش با مقام رهبری و تحلیل این رابطه توسط دوستان ولایی. حداقل میشه بگی چرا حذف شده؟

یاغی

سلام حاج عباس توی این روزها خیلی چیزها رو وقتی از صدا و سیما میشنوی، میخوای سرتو به دیوار بکوبی. دعا بفرمایید

دل آرام

معیار فقط صدا و تسلط است و اندک علمی حتی تو رادیو تخصصی مطرح نیست. تازه خوبه از گل و بلبل و پروانه چیزی نگفته.[چشمک]

یاس حسینیه

سلام چه عجب تو وبلاگتون یه چیزی خوندیم و بعد از مدتها خندیدیم! البته این جمع بستن افعال, فقط احترام به خود است!