۱- مملکت گیر کرده بین دوتا شیخ، يکي مالیخولیایی و يکي خواب نما شده. یکی هم نیست به این جناب شیخ محترم اصلاحات بگه خوب است متولی انتخابات وزارت فخیمه در سیطره اصلاحات حتی در سطح آبدارچی یعنی وزارت کشور بود وگرنه چه ادعاهای عجیب و غریبی مبنی بر زیر و رو کردن یک ساعته میکردی. البته به نظر من شاخص خوبی برای جریان اصلاحات هستی.

 یا به این یکی شیخ محترم  بگه  که عزیز برادر خواب برای ابراهیم خلیل هم به اين راحتي دلیل نشد، اون که فرمان خدا بود و خواب صدیقین، ابراهیم خلیل به سختی پذیرفت. اینکه ديگر خواب مادر چند سال پیش مرده و قصه هاي صد من يک غاز تو تاکسي هست. چرا خجالت نميکشيد از اين طور حرف زدنتون.  چه نيازي به اين گونه استدلالهاي در پيت هست. چه دلیلی هست که با این سن و سالتون و با اين حالتون  همچنان پشت تریبون قرار بگیرید.

۲- ديشب مناظره خوبي بود بين ستاري و رهبر. روساي سابق و اسبق سازمان برنامه و بودجه. ادامه اش هم امشب هست. هنوز رو سايت ايران سيما نگذاشتند که لينکش را بگذارم. چند تا نکته داشت. اولا حيف که کوتوله بازهاي دولت نگذاشتند افرادي مثل رهبر در دولت بمونند. دوم اينکه صف کشي ها ظاهرا داره جدي ميشه که رهبر و نادران منتقد دولت هم دارند به حمايت از دولت مي پردازند و اين يعني سلامت شخصي اين دو نفر. سوم اينکه چقدر خوبه که دوستان بدون رگ گردن کلفت کردن فقط استدلالشون را بيان کنند که رهبر ديشب فوق العاده اين کار را کرد. به نظر من خوب نشون داد دروغگويي  دوستان را و نبود دغدغه اقتصاد کشور را در آقايان.سعي کنيد امشب ببينيد. از فرافکني هاي امروز ستاري ميشه فهميد که بد جور آچمز شده بود ديشب و اين يعني که امشب شايد نيايد

/ 23 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کاوه

سلام عباس عزيز.ولی خداوکيلی رهبر به اين سئوال ستاری هيچ وقت پاسخ نداد که بالاخره اين ۱۲۰ ميليارد رو کجا خرج کرده اند و آيا تبسمی بر لبنان همه صنوف در اين سال ها ديده می شود يا خير؟ اون رگ گردن کلفت کردن ها رو هم بی خيال... يکی رگ کلفت ديگری جای ديگر!

ازگمی

ق: لقمان را گفتند ادب از که آموختی گفت از بی ادبان.

عباس

جناب کاوه: ديدی که ستاری حرفش را پس گرفت و گفت ۱۲۰ درآمد بوده نه هزينه

عباس

جناب ق: باور کن کسي که به فردي ميگويد کره خر با کسي که ميگويد حمارزاده در يک سطح ادب هست. خيلي با هم فرقي نداريد.

ق

نه عزيزم. فرض تو غلط است. من جايي گفته ام حمارزاده به کسي؟ نگفته ام. من انتقاد کرده ام. بي رحمانه هم انتقاد کرده ام اما بي ادبي نکرده ام. حالا اگر شما از انتقاد از دولت کريمه در حد شنيدن فحش ناراحت مي شويد اين ديگر به من ارتباطي ندارد. اما من حرف هاي گاراژي اين آقاي کامنت گذار و بي ادبي هايش را جايي ننوشته ام حتا به شکلي که کره خر را بگويم حمارزاده. ضمنا جواب منو ندادي؟ بالاخره جنتي بود منظورتا يا نه؟

سوده

من براي سوختگي كالاندولا را توصيه مي كنم...وازلين مزخرفه! با تشكر از برادر شيخ اصلاحات!

حالا

حاج عباس دمت گرم. فعلا همين. ضمنا کسانی هستند که دنيايشان دم گور تمام ميشود. ظاهرا آقای ق اصرار دارند از اين دسته باشند.

حامد بخشی

سلام. ق خوب گفت. ببین این جناب خواب دیده رو کی در راس حساس ترین مراکز نظام گذاشته! البته حتما قحط الرجالی بوده و آن عزیز از سر ضرورت و اضطرار او را به این منصب گمارده. خوب شد یه نقدی از تو به این حضرات دیدیم!

چرا فکر ميکنيد همه چيز رو ميدونيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟حالم از اين لحن فاضلانه شريفی تون به هم ميخوره.چي ارزش داره اخرتتون رو پاش ميديد؟