مدتها بود قرار بود بنویسم هر دفعه به دلیلی نشد. از مرحله دوم طرح امنیت اجتماعی و اینکه هیچ انصافی در برخی از دوستان نمیشه سراغ داشت. آنها که مدعی بودند با طرح مبارزه با بدحجابی به خاطر مردم مخالفند و قاعدتا از برخورد با اراذل و اوباش باید به خاطر مردم تشکر میکردند رفته بودند ... و فکرشون در استراحت بود. نه اینکه فکر کنید خدای نکرده حاضر نیستند از عملکرد خوب غیر هم گروه هاشون تمجید کنند،نه. بعضی ها که دیگه تهِ تهش هستند و  خر مرده را هم نعل میکنند و از آب هم سعی می کنند کره بگیرند، تلاش کردند از این موضوع هم رای جمع کنند. خدا عاقبت همه ما را ختم به خیر کند.
میخواستم از سوم خرداد بنویسم. از 14 خرداد، از نعش کشی اصلاحات، از چند تا موضوع دیگه که در زمانش نشد، پدر مال دنیا بسوزد، پس بی خیال.

  فقط فعلا برای اعلام زنده بودن این عکس را میگذاریم که یعنی هنوز ما زنده هستیم اولا و بلتیم عکس هم بگیریم دوما. فعلا ساناز را عشق است امروز هم که روز جمعه هست احتمالا باید بگیم متعلق به سانازه دیگه.

sanaz.jpg

/ 22 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ابوذ

متاسفانه یه بخشی در این قانون کذایی هست به نام حقوق ملت. یه بندش همینیه که اشاره کردم (اصل 39 قانون اساسی)، که میگه آقا طرف حکمشو معلوم کنید بر اساس قانون اجرا کنید. 7- کار بد و هرکی بکنه بدِ (البته فک کنم این یه بخشی یه که باهاش حال نمیکنی). دولت مخالف میثاق عمل کرده، پس کار غلطی کرده، تمام! البته فقط ملت نبودن که به این کار اعتراض کردن خود قوه قضاییه هم اعتراضاتی داشته مثل حرفای یه ادمی به نام رضا جعفری چیچی یه جنایی تهران این بداهت قانونی اش بود ولی بیا یه کم انسانی تر حرف بزنیم : فک میکنی این یارو بیاد بیرون چه میکنه؟ دیگه جرئت نمیکنه از این غلطا بکنه؟ جواب رو ارجاع میدمت به نتیجه 25 سال مبارزه با بدحجابی در کشور.

ابوذ

تولویزیون داشت یه برنامه در مورد سالگرد شهادت بروجردی تو کردستان میداد. آخرش از همرزمان شهید مصاحبه میگرفت فک کن کی بود همرزمش : 1- جناب احمدی مقدم رئیس نیروی انتظامی ایران 2- جناب رادان رئیس نیروی انتظامی تهران بزرگ. با اینها که تا چندوقت پیش با یه مشت کوموله سرو کله میزدن و اون وضعیت کردستان بوده چه انتظاری از برخورداشون با ملت میشه داشت؟ هیچی! برآنها حرجی نیست. باید دید صاحبشان که اینها را نصب کرده چه در نظر داشته است. ضمنا میدونی عباسم که مرحله سوم و چهارمش چیبود که؟ مبارزه با معتادین و جمع آوری قلیان! والامرالیکم

ابوذ

میدان انقلاب-خیابان شهید منیری جاوید (اردیبهشت سابق)؛ اینو کِی عوض کردن؟!

سوده

با تشکر از اقای نا ارام که ما در وبلاگشان سَقَط شديم بشری اينقدر خودتو به من نچسبون صحبت دیگه ای ندارم!

حامد بخشی

سلام. چطوری پسر؟! باهات مخالفم! ولی خوبه می نویسی!

آقا دست مريزاد عباس خان

چلوکتاب

چه پستی! عجب دل پری داريد شما... . . . خدا توفيق تان دهد باغ(بوستان)تان هم آباد الهی

Aries Pisces

عجب اسمی داره اين پارک....لابد محل قرار ساناز نامی بوده

يک شريفی

تخت طاووس...آرياشهر...بخارست...وزرا...عباس آباد...جردن... چقد بايد فک کنی تا اسم جديدشون يادت بياد؟

عباس

جمع بندي: نيگا تو رو خدا. يک عده عادت کردند که اول نتيجه بگيرند بعد فکر کنند. کسي اعتراض کرد به ساناز؟ اصلا اول ساناز بوده بعد انتظار؟ اصلا اين متن اعتراضي بود؟ يک ظنز تلخ فقط بود. من هم به همچين نامگذاري هايي اعتارض دارم اما نه از زاويه ديد دوستان. همه نکته عکس در پرانتز اين عکس بود. تو رو خدا نيگا چه حرفايي اين دوستان نوشتند. اصلا اين که زهره از کنار ماه گذشت و نيفتاد توي ماه تقصير اين عملکرد حاکمان است. خدا همه ما را هدايت کند